ZIUA PORȚILOR DESCHISE, 28 FEBRUARIE 2017, ORELE 14-19

porti-deschise-scoala-2

Colectivul Școlii Gimnaziale ”Traian Dârjan” Cluj-Napoca, vă invită să vizitați școala. Deținem spații luminoase, călduroase, săli de clasă dotate cu whiteboard și computere, videoproiectoare utilizate în procesul de educație-învățământ. O sală TIC, o sală MultiMedia dotată cu tablă interactivă (smart board). Sala de sport este spațioasă, renovată de curând. Suntem un colectiv de dascăli inimoși, deschiși spre copii. Școala are încadrat un psiholog, un logoped, profesori de sprijin, mediator școlar. Cabinetul medical, autorizat, este deservit de un medic și asistentă medicală. Clasele de elevi sunt cu efective mici, cursurile se desfășoară într-un singur schimb. Camerele de supraveghere amplasate în săli de clasă, pe coridoare, curți, suplimentează vigilența agenților de pază, asigurând integritatea fizică și protecția elevilor noștri. Vă așteptăm cu drag!

You may also like...